ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Ολοκληρώθηκαν από το σύλλογο οι εργασίες διαγραμμίσεως του πολυγήπεδου, όπως επίσης ασπρίσματος της σκάλας δημοτικού και νηπιαγωγείου μας!
Επίσης,ολοκληρώθηκαν και οι εργασίες καθαρισμού του δημοτικού&νηπιαγωγείου με κάλυψη εξόδων από το ταμείο μας, μετά από εργασίες που προηγήθηκαν για τη συντήρηση και ελαιοχρωματισμό και για τις οποίες συνέβαλε οικονομικά το ταμείο του συλλόγου μας!
Όπως κάθε χρόνο, υποδεχόμαστε τους μικρούς μαθητές και μαθήτριες του προνηπίου&νηπίου αλλά και Α’τάξης του δημοτικού με σχολικά συμβολικά δωράκια!
Καλωσορίζουμε στα σχολεία μας τους νέους και παλιούς μαθητές&μαθήτριες αλλά και όλο το εκπαιδευτικό προσωπικό που φρόντισε να είναι έτοιμες οι τάξεις και τα βιβλία για την υποδοχή των μαθητών!
Ευχόμαστε στα παιδιά,δασκάλους,νηπιαγωγούς και γονείς καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!

Anna Moustakaki, Πέπη Σφενδουράκη και 20 ακόμη
1 σχόλιο